In 2018 heb ik 58 kleine en grote opdrachten verzorgd voor 12 nieuwe en 14 bestaande opdrachtgevers.
Het ging onder andere over:
- reportages en interviews
- leertrajecten voor kinderen (scholen)
- infoborden
- brochures
- jaaroverzichten
- teksten voor ledentijdschriften
- eindredactie
- blogs
- ghostwriting/redactie van drie (3!) boeken
- persberichten
- belevingsroutes voor kinderen
- webteksten
Ook de onderwerpen liepen nogal uiteen: milieu en natuur – duurzaam bosbeheer – klimaat – innovatieve bouwprojecten – paardencoaching – vormgeving – de kosmos – archeologie en geschiedenis – biodiversiteit – ambachtelijk brood bakken – animatie – gezondheid – erfgoed – recreatie – toerisme – biologische dierenvoeding
Enkele hoogtepunten
Zoveel toffe opdrachten, zoveel boeiende ontmoetingen, het is moeilijk om daar slechts enkele highlights uit te pikken. Maar dit zijn in elk geval herinneringen met een gouden randje:

4 februari: de plaatselijke jeugdbewegingen testen het boekje ‘Archeoloog voor één dag’ dat ik maakte voor Archeologisch Park De Rieten.

7 april: de lancering van mijn verhalenbundel ‘Vloedlijn’

28 maart: opening van de expo De Oerknal in de Genkse Cosmodrome. Ik mocht twee kaartjes uitdenken met opdrachten voor kleuters en oudere kinderen.

Ik schreef dit jaar meerdere blogs voor Visit Maasmechelen. Wandelen, ontdekken en daarover schrijven: de combinatie van verschillende passies!

In opdracht van Natuurpunt maakte ik twee leertrajecten voor het Zoniënwoud. Met illustraties van Tinne Luyten (James Bos) en Amber Delahaye (elfjes).



10 december: boekvoorstelling van ‘Natuur en landschappen in Hechtel-Eksel – zandboeren, heikappers en bosbouwers’.
Geef een reactie